Ból ręki i ograniczone ruchy po usunięciu ganglionu nadgarstka

Witam, jestem 10 miesięcy po zabiegu usunięcia ganglionu nadgarska. od 5 miesiecy jestem rehabilitowana. Dalej boli mnie ręka i nie moge wrócić do pracy - ograniczone ruchy, nie mogę podnosić rzeczy ciężysz niż IPhone. Bóle pojawiają się często w nocy - nie moge spać. Czy to normalne ? proszę o radę. Mieszkam w Danii a tutaj za dużo nie tłumaczą.

Witam , w 10 mies. po operacji nie powinna występować taka dysfunkcja ręki , proszę wywrzeć nacisk na chirurga operującego , wytłumaczył dokładnie sytuację! zż

To niestety przykre, ale tak się zdarza. Wskazana jest fizykoterapia przykładowo jonoforeza z Voltarenem, magnetotron itp. Sporo lekarzy wyemigrowało i zapewne w Danii także są. Kolega jest niedaleko - w Brukseli - Zbigniew Janczyk. Można go pozdrowić ode mnie:Docteur Janczyk Zbigniew rue Goossens 35
1030 Schaerbeek