Ból ręki i problemy z kręgosłupem

Wczoraj wieczorem dostałam silnego skurczu szyi prominiujacego do lewej ręki. Nie moglam ruszyć ręką przez kilka godzin a dziś ciężko mi jej używać. Mam problemy z kręgosłupem - czy to może być od tego? Czy lepiej udac się do neurologa czy ortopedy? Prosić o tomograf czy rezonans w celu badan kręgosłupa - ostatnie mialam 2 lata temu. Mam 21 lat.

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jaki problem ma Pani z kręgosłupem, ale z Pani objawów wydaje mi się, że lepszym wyjściem będzie konsultacja neurologiczna. Odnośnie badania zależne jest ono od podejrzenia postawionego na podstawie badania. Proszę nie zapomnieć wziąć na wizytę starych wyników badań.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski