Ból ręki i wynik RTG
Witam mam sporo problemów zdrowotnych między innymi od 3 lat bardzo boli mnie ręka zrobiłam rtg i w opisie jest tak znacznie powiększona szpara obojczykowo-barkowa co to znaczy na co muszę przyszykować ???pozdr.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na nieprawidłowości w obrębie stawu barkowo-obojczykowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy,który wdroży odpowiednie postępowanie.