Ból ręki i zawroty głowy a pękające żyły

Witam. Od roku czasu mam tak , ze w godzinach wieczornych zaczyna mnie bolec reka ponizej lokcia . To jest cos w stylu klucia . Ostatnio przenioslo mi sie to rowniez na dlon i boli w okolicach zyl Plus kreci mi sie czesto w glowie . Do tego na owej prawej rece czesto pekaja mi zyly i pojawiaja sie te czerwone plamki . To moze byc cos powaznego ?
ponad rok temu

może być to spowodowane rożnymi przyczynami, zwykle niegroźnymi ale najpierw musi Pan/Pani być zbadany przez lekarza.

pozdrawiam Marcin Koncewicz