Ból ręki oraz barku i okolic obojczyka

Witam, od jakiegoś miesiąca mam kłopot z lewą ręką, mianowicie czuje jak by bolała podobnie jak w przypadku, kiedy zdarzy nam się ucisnąć ją poprzez leżenie na niej głową, na ból ten nie ma wpływu pozycja w jakiej się znajduję czy też wysiłek fizyczny. Nie raz ''ból'' ten przenosi sie na bark ( dokladniej na okolice obojczyka) jest tak również po około 5 minutowym biegu, wtedy boli mnie w tym ''obojczyku'' tylko podczas oddychania.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objaw mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.