Ból ręki, siniak i wystające sine sgrubienie

witam, przez jakiś czas bolała mnie ręka w okolicach dłoni i nadgarstka z zewnątrz. żyła zrobiła sie troche większa, potem uderzyłam kilka razy piłką na wf. bolało, bolało a po kilku dniach zrobił sie duzy siniak. teraz mam podobnie z ręką tą samą, tylko wyżej. i mam taką dziwną niebieską kulke nad łokciem tylko wewnątrz... boli ręka cała, tak dziwnie rwie. co to jest?

Milena Lubowicz

Trudno mi stwierdzić bez badania czy to tylko wynik urazu czy może być coś niepokojącego. Proszę przez kilka dni rękę oszczędzać, można robić okłady z altacetu. Może być konieczne zrobienie badań podstawowych, morfologii i układu krzepnięcia.
Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwość. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.