Ból ręki w zgięciu przy podnoszeniu ciężarów

Witam. Podczas podnoszenia ciężarka-hantelki (5kg) prawą ręką odczuwam dziwnego rodzaju ból. Pojawia się on gdy ręka dochodzi do zgięcia. Z lewą ręką nie mam takiego problemu. Dzieje się ta tylko u prawej ręki. Jest to dziwne uczucie, tak jakby żyły/jakieś ścięgna w miejscu zginania się uwypuklały. Co to może oznaczać?

Radziłabym skonsultować ten problem z ortopedą i najlepiej do tego czasu unikać nadmiernego obciążania ręki.