Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból serca a Izotek na trądzik

syn 19 letni bierze izotek na trądzik. w tej chwili źle się czuje , skarży się na ból serca, nie ma siły, jest osłabiony. jego badania krwi są prawidłowe oprócz NEUT obniżone, LYM podwyższone EOS podwyższone ALY podwyższone MCHC podwyższone MXD podwyższone , czy brany przez niego lek przez 10 miesięcy spowodował te zmiany w wynikach badań . Lekarz na wyniki nic nie odpowiedział , dał skierowanie do kardiologa
ponad rok temu

Witam, Stosuję izotek powszechnie. Nie spotkałem się u moich pacjentów z takimi objawami. Proszę wykonać badanie krwi: Na, K, Cl oraz mocznik i kwas moczowy. Syn może mieć zaburzenia elektrolitowe lub nieznaczne odwodnienie wtedy występują takie objawy a wymieniona przyczyna jest najczęstszą. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy