Ból serca i ból głowy u 21-latki

Strasznie ściska mnie w sercu i boli mnie non stop głową, za oczami. Czasami tak mocno ze dopuszczam z rąk nawet szklankę. Ciągła jest mi nie dobrze i jestem zmęczona. Do tego boli mnie caly czas kregoslop. Wiem że to dużo ale mówię poważnie. Co mam z tym zrobic??? Sandra

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wszystkie opisane objawy mogą mieć podłoże zarówno somatyczne jak i psychogenne. Sugeruję, by skonsultowała się Pani z lekarzem POZ, który po zebraniu wywiadu i zbadaniu Pani pokieruje procesem diagnostyczno leczniczym.