Ból serca i drobne szmery

Witam. Mam 19 lat i od 2-3 lat kuje mnie serce. Ostatnio bolało mnie, że nie mogłam się ruszyć. Bolało mnie tak dość długo. Po jakimś czasie, gdy leżałam na prawym boku bolało mnie mniej tak do zniesienia, ale gdy chciałam się położyć na lewy bok ból znów się nasilał. Nie mam pojęcia, czy to na tle nerwowym czy też nie. Po tym bolało mnie tak z dwa dni. 2 lata temu miałam badanie na serce ale lekarz tylko powiedział, że to są drobne szmery, że nie są groźne. Dlaczego boli mnie serce w tym wieku

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to bóle kręgosłupa tak właśnie rzutujące się. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.