Ból serca i lewej ręki

Czasami boli mnie serce i troszeczkę boli lewa ręka. Mam zdiagnozowane zahamowania zatokowe. Czy to może być od tego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i mogą wynikać z wielu nieprawidłowości. Nie można wykluczyć zaburzeń w obrębie układu sercowo-naczyniowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.