Ból skóry na ciele u 39-latki

Witam .Mam pytanie od tygodnia odczuwam bol skory na ciele ,tak jak skora czasami boli przy grypie ,ale objawow grypy nie mam ,troche katar ,a skora caly czas mnie boli ,czym to moze byc spowodowane?Mialam zrobiony test ciazowy i wyszedl pozytywny ,krew takze mialam pobrana ,ale nic mi nie powiedziano ,gdyz musialam powtorzyc badanie krwi bo wykryto infekcje ,ale powiedziano mi ze to nic groznego i nie mam sie martwic ,czy to moze byc prawda ze nie musze sie przejmowac?

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze PAni bez zbadania pacjenta, wyników tych badań i podstawowych informacji nie jestem w stanie udzielić odp na to pytanie. Skoro lekarz mając te informacje powiedział że nie ma powodów do niepokoju zapewne tak właśnie jest.