Ból skóry penisa po usunięciu pieprzyka z napletka

Witam. Jestem po wycięciu pieprzyka z napletka. Od zabiegu minął prawie miesiąc, skora w tym miejscu blyszczy sie pod światło. Podczas stosunku i po zaczyna mnie szczypac w tym miejscu. Czy powinienem smarowac to jakąś maścią ? Czy alantan plus nadaje się do tego ? Pozdrawiam

Skóra boli, bo blizenka jest jescze świeża. Myślę, ze natłuszczanie jest dobrą droga ochony. Alantan plus lub cicaplast B6 o dobry wybór.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka