Ból, skręt jelit, przelewanie płynów i męcząca biegunka

Witam,chciałabym się poradzić w kwestii mojego stanu zdrowia.Od około tygodnia pojawiły mi się problemy z brzuchem-ból, skręt jelit,przelewanie płynów a od 4 dni męczy mnie biegunka - nawet pojawiła się w niej krew ze śluzem. Dodatkowo bolało mnie gardło i pojawił się biały nalot na języku. Jestem osłabiona, mam uderzenia gorąca, oblewają mnie poty.. Byłam u lekarza rodzinnego, który przepisał mi Cipronex oraz nystatyne na grzybicę, ale to nie pomaga..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani od kiedy przyjmuje Pani zalecone leki. Jeśli bowiem 1-2 dni, warto poczekać na skuteczność. Jeśli dłużej, a objawy się utrzymują, sugeruję ponowną konsultację z lekarzem.