Ból śródbrzusza po lewej stronie

Witam. Od dwóch tygodni nękają mnie bóle śródbrzusza po lewej stronie. Często pojawiają się np. 1-2h po posiłku, ale ostatnio miałam krótki kłujący ból nad ranem. Ostatnio takie kłujące bóle mam niemal codziennie. Niekiedy tego typu ból pojawia się również wyżej w nadbrzuszu po lewej stronie, często ustaja same bez brania środków przeciwbólowych. Wczoraj miałam stan podgoraczkowy. Chciałam zapytać czy może to być zapalenie uchyłków bądź coś poważniejszego??

Witam, bardziej prawdopodobna jest etiologia nadżerki/owrzodzenia. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, wstępnie można spróbować leczenie lekami zmniejszającymi pH soku żołądkowego, jeśli to nie pomoże wskazana byłaby gastroskopia