Ból środkowego odcinka pleców między łopatkami
Witam. Boli mnie srodkowy odcinek plecow miedzy lopatkami . Robilam RTG tej czesci kregoslupa i poszlam na konsultacje do fizjoterapeuty. Zdjecie nic nie wykazalo , lekarz zdiagnozowal ze przyczyna jest stres i nerwy zrobil jeden masaz i bol ustapil na 3 miesiace , Niestety teraz BOL wrocil ze zdwojona sila odkad mam prace stojaca- stoje 10 godz , zrobilam serie masazy ktore nie pomogly , leki przeciwbolowe tez nie pomagaja a bol uniemozliwia mi prace i normalne funkcjonowanie .Prosze o pomoc

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Sugeruję wizytę u lekarza neurologa w celu konsultacji Pani dolegliwości i ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.