Ból środkowego odcinka pleców między łopatkami

Witam. Boli mnie srodkowy odcinek plecow miedzy lopatkami . Robilam RTG tej czesci kregoslupa i poszlam na konsultacje do fizjoterapeuty. Zdjecie nic nie wykazalo , lekarz zdiagnozowal ze przyczyna jest stres i nerwy zrobil jeden masaz i bol ustapil na 3 miesiace , Niestety teraz BOL wrocil ze zdwojona sila odkad mam prace stojaca- stoje 10 godz , zrobilam serie masazy ktore nie pomogly , leki przeciwbolowe tez nie pomagaja a bol uniemozliwia mi prace i normalne funkcjonowanie .Prosze o pomoc

Witam serdecznie,

Sugeruję wizytę u lekarza neurologa w celu konsultacji Pani dolegliwości i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.