Ból środkowego palca u ręki u 62-latka

Witam. Mój problem dotyczy bólu środkowego palca u lewej ręki.Zaczęło się około rok temu,zatrzaskiwał mi się palec ale mogłem go rozprostować, przeskakiwał. W ostatnich tygodniach musiałem rozprostowywać drugą ręką,ostatnie dni przy zginaniu czuje silny ból nie mogę zgiąć całkowicie, środkowa część dłoni u nasady palca jest pogrubiona,opuchnięta. Palec niby nie jest opuchnięty ale odczucie mam jak gdyby był proszę o diagnozę i leczenia domowym sposobem jeśli to możliwe. Pozdrawiam Zbigniew

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc cokolwiek powiedziec. Proponuję w pierwszej kolejności udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określic koniecznośc dalszych badań a byc może także koniecznośc dalszych konsultacji np. ortopedycznej lub reumatologicznej.