Ból śródręcza i przykurcz mięśni

Witam proszę o poradę leczenia nie operacyjnego ,boli mnie śródręcze 4 go palca ,mam lekki przykurcz a do końca nie zegnę palca ,odczuwam ból .brałam już dicloduo, ,ketonal pomaga jak biorę leki natomiast jak przestanę brać po2-3 dniach ból i przykurcz powraca .bardzo proszę o poradę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji leczenie operacyjne może okazać się jedyną skuteczną metodą. Proszę udać się do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.