Ból stawów a dobre wyniki badań oprócz dodatniego ANA

Dzień dobry Dwa tygodnie temu leżałam na odziale reumatologicznym , ponieważ bardzo bolą mnie wszystkie stawy , straszny ból głowy,zpieczeniem lub mrowieniem nie ootrafie tego opisać , wszystkie badania wyszły dobrze tylko jedeno badanie wyszło dodantie ANA, badania na borelioze również wyszły dobrze .Bardzo proszę o podpowiedź co mam jeszcze zrobić , gdzie się udać . Czy powinnam zrobić badanie na Chlamydię Pneumonię lub inne. Bardzo proszę o pomoc

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani dokładnie jakie badania były robione, więc trudno doradzić co jeszcze ma być dorobione. Czy wykonane było zdjęcie RTG oraz usg stawów dokuczających najbardziej? Proponuję porozmawiać z reumatologiem, on ukierunkuje dalszy proces diagnostyczny.
Pozdrawiam