Ból stawów a podejrzenie RZS

Mam 18 lat,od kilku tygodniu męczę się okropnie z bólem stawów.Ból potrafi obudzić mnie nawet w nocy.W badaniach morfologicznych wszystko wyszło w normie prócz ASO,które wynosi 345,3[+].Lekarz początkowo podejrzewał RZS,ale zarówno RF jak i OB są w normie.Dodam, że często chorowałam na anginę i zapalenia gardła,lecz od roku jest spokój.Czy moje objawy mogą sugerować RZS? Dodatkowo od kilku dni pobolewa mnie gardło i głowa oraz mam podwyższoną temperaturę.Mam już umówioną wizytę u reumatologa.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa, bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.