Ból stawów i kręgosłupa a borelioza

Witam.Na początku stycznia poczułam się bardzo źle.Mam problem ze wstawaniem z łóżka, bolą mnie wszystkie stawy i kręgosłup.Najbardziej jednak dokucza ból głowy W tym samym czasie zauważyłam, że na nodze mam duży rumień, charakterystyczny przy boreliozie. Lekarz internista zlecił badanie. Wynik odebrałam wczoraj i jest następujący: IgG 181,9, IgM 90. Na badaniu była adnotacja, że należy wykonać Western-blot. O czym świadczy wynik?Czy to oznacza, że jestem chora? Do jakiego udać się specjalisty?

Sam rumien nawet bez badan swiadczy o boreziozie. Objswy ogilniustrojowe z kolei o rozsiewie kretka w cslym organizmie. Badania serilogiczne (ELISA i WB) wychodzą dobrze dopiero po 4 - 6 tyg od początku. Jesli nie minelo to lepiej robić PCR a jesli minelo to WB. Moim zdaniem należy jak najszybciej rozpocząć antubioyykoterapie. Odsyłam na www.borelioza.org