Ból stawów i mięśni oraz przepuklina kręgosłupa

Witam od 2 lat borykam sie z bolem stawow i miesni mam rowniez przepukline kregoslupa szyjnego i piersiowego biegam po lekarzach i wracam z lekami przeciw bolowymi moje ogolne samopoczucie jest zle bola mnie palce u rak piety kregoslup bol wystepuje glownie przy zlej pogodzie i trwa tygodniami potem lekko ustepuje i powraca mam rowniez bole zoladka w gastroskopi nic nie stwierdzono miesiac temu bylam z wynikami krwi u reumatologa hem.16.4 hematokryt 48erytroc.5.5eosinofilen 6.5 ANA 1/320 CRP 20

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy oraz wyniki badań powinny być zinterpretowane w oparciu o aktualny stan kliniczny. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.