Ból stawów łokciowych, bioder i kolan

Witam Chciałam zapytać co może być przyczyną bólu stawów łokciowych, bioder oraz kolan? Ból najbardziej odczuwam w nocy. Mam 33 lata. Lordoza i kifoza odcinek szyjny i piersiowy. Niewielkie zaostrzenia krawędzi przednich trzonów kręgów szyjnych i krawędzi w stawach międzykręgowych. Robiłam usg jamy brzusznej, morfologia z rozmazem, ob oraz czynnik reumatoidalny. Wszystkie wyniki są dobre. Jakie badania mogę jeszcze wykonać żeby się dowiedzieć czy to od kręgosłupa a może co innego jest przyczyną? Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponowałabym wykonać badania w kierunku boreliozy - przeciwciała w klasie igm i igg.
Pozdrawiam.