Ból stawu kolanowego

Boli mnie staw kolanowy, przez ostatni rok czasami, obecnie już 3 tygodnie, kolano trzeszczy strasznie, miałem robione badanie krwi nie wykazało stanów zapalnych, rtg tez bez zmian. codziennie od 8 lat obciążam kolana praca w tartaku, pcham trak. Udałem się do ortopedy stwierdził chondromaciacja rzepki. Zalecił zastosowanie synocrom forte one (4ml) i tu mam wątpliwości w tak szybką diagnozę oraz ten lek, wiem ze istnieją inne sposoby na odbudowę chrząstki np. arthryl. pozdr
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Proszę zastosować lek zalecony przez specjalistę. Jeśli terapia nie przyniesie zadowalających efektów to konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki oraz modyfikacja leczenia. Niewykluczone, iż konieczne będzie wykonanie artroskopii stawu kolanowego.