Ból stawu rzepkowo-udowego

Witam. Prawdopodobnie mam ból stawu rzepkowo udowego. Objawia się bólem w okolicach rzepki przy wstawaniu, przy wchodzeniu i przy zgiętym kolanie. Kolano to jest zdecydowanie słabsze. USG nic nie wykazało, a ja nie mogę biegać. Proszę o radę.Dziękuję

Możliwe że to jest chondromalacja stawu rzepkowo udowego, można zastosować leki chondroprotekcyjne