Ból stawu skokowego

boli mnie staw skokowy w stopie jak temu zapobiedz z góry Dziękuje

Dzień dobry
Ból stawu skokowego może wynikać z różnych przyczyn, przebytego urazu, zmiana zwyrodnieniowych i wielu innych. Na początek można zastosować zimne okłady i lek p/zapalny np Ibuprom. Jeżeli ból będzie się utrzymywał konieczna będzie wizyta u ortopedy.
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy, specjalista ortopeda traumatolog

Dolegliwości bólowe stawu skokowego mogą być spowodowane różnymi przyczynami. Bez dokładnego zbadania stawu oraz wykonana podstawowych badań dodatkowych (na początku RTG i USG) trudno określić przyczynę.
Pozdrawiam, Dr n.med. Paweł Kołodziejski chirurg stopy specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu