Ból stawu skokowego po bieganiu

Mam takie pytanie od wielu miesięcy po krótkim bieganiu lub graniu w sporty drużynowe boli mnie staw skokowy. Nie wiem co jest ponieważ nie miałem żadnego urazu stawu. Ból pojawia się po grze lub po ćwiczeniach. Bolące miejsce to łączenie stopy z kością strzałkową. Co mam robić ponieważ jest to trochę problem.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, prawdopodobnie to nadwyrężeniu elementów kostny-stawowych w stawie skokowym. Zalecałbym udac sie do lekarza ortopedy celem zbadania i zalecenia odpowiedniego postepowania. Pozdrawiam

Proponuje wykonac usg stawu skokowego i udac sie z tym do lekarza i/lub fizjoterapeuty. Poki co ograniczyc aktywnosc w sportach dynamicznych, na przyszlosc pamietac o porzadnej rozgrzewce.