Ból stawu skroniowo-żuchwowego od około tygodnia

Witam, od okolo tygodnia boli mnie prawy staw skroniowo-zuchwowy. Nie miałam żadnego urazu, ani nigdy nie miałam problemu z trzaskami, przeskakiwaniem w stawie itp. A teraz nie mogę domknac zębów po stronie tego stawu. Boli jak wysuwam, jak opuszczam i podnosze zuchwe, i ruszam na boki. Co sie mogło stać? I co mam robic?

Najczęściej pierwotną przyczyną jest zaciskanie zębów na skutek destabilizacji stawu krzyżowo-biodrowego, powodującego zaciskanie zębów. Czy prawe biodro znajduje się wyżej od lewego? Oczywiście, często wada zgryzu predystynuje do powstania takiego schorzenia. Pozdrawiam