Ból stóp i małe płaskostopie

W czwartek 11.12.2014 przez prawie 5 godzin chodziłem. Mam drobne płaskostopie. Teraz gdy chodzę tylko w butach, to czuję ból stopy koło pięty przy części przedniej na dole stopy. Gdy chodzę w skarpetach lub boso, prawie żadnego bólu nie czuję. Przeciążenie stopy? Aż 5 godzin.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dolegliwości bólowe pojawiają się tylko w przypadku, gdy chodzi Pan w butach, najpewniej jest to konsekwencja źle wyprofilowanych butów. Tym bardziej, że ma Pan płaskostopie. Sugeruję używać inne buty.

Witam. Takie objawy najprawdopodobniej są wynikiem przeciążenia lub zakładania niewygodnego obuwia.