Ból stóp od spodu - jaka może być przyczyna?

dzień dobry. moje pytanie dotyczy mojego meza. bardzo bola go stopy od spodu. ma 34 lata i wazy 117 kg. pracuje po 12 godz. po pracy tez pracuje ,(praca stojącą. ) odpoczynku ma malo. wspomne ze leczy się na dne moczanowa. bardzo sie o niego martwię jak widze jak cierpi wstajac z lozka. prosze powiedziec czy ten bol stopy na srodku spowodowany jest jego waga, ciagla praca na stojąco czy moze to będzie coś poważniejszego. bardzo się o niego martwię i proszę o odpowiedź jak najszybciej. dziękuję..

Podany opis niestety nie dostarcza wystarczającej ilości informacji, możliwych jest wiele przyczyn bólu stóp. Tusza i praca stojąca najprawdopodobniej mają wpływ na obecne dolegliwości, jednak niezależnie od tego proponuję wizytę u lekarza rodzinnego, który może zbadać pacjenta i w razie konieczności pokierować do dalszej diagnostyki. Pozdrawiam.