Ból stóp u 5-letniego dziecka

5 -letnie dziecko uwielbia chodzić na boso, spać bez piżamki, martwi mnie to dlatego, że kiedy wchodzimy do domu, ściąga razem z okryciem wierzchnim rajstopy i nie ma mowy nawet o skarpetkach (mówi, że bolą stopy). Temperatura w domu odpowiednia (21). Ma tez problem ze skórą ciągle wysuszona, ale dbam o nawilżanie , obecnie w bardzo dobrym stanie a problem w/w nadal. Nie wiem do jakiego lekarza się udać i poprosić o odnalezienie problemu. Drugie dziecko 3-letnie, nie ma żadnych w/w objawów.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym konsultację z pediatrą. Możliwe iż problemem dla dziecka była wysuszona skóra, a obecne zachowanie to już przyzwyczajenie.