Ból stopy i nogi po urazie w czasie meczu

Witam podczas treningu przeciwnik stanął mi na śródstopie po chwili poczułem ciepło w stopie a następnie ból nie mogłem stanąć na noge.. nastepego dnia siny ślad i fioletowa szrama przed palcem jakieś sugestie czy coś poważniejszego ?

Witam,
najpewniej zrobił się krwiak i zasinienie.
Może Pan stosowac miejscowo żel Lioton, aby krwiak się szybko wchłonął i przyjmować Ibuprom 2x1 tabl/dzień- jeżeli ból stopy będzie się długo utrzymywał, proponuję RTG stopy (aby wykluczyć/potwierdzić pęknięcie kości)