Ból stopy i problemy z ruchomością po złamaniu kostki bocznej w stawie skokowym

Witam, opisze swój problem, otóż 20 pażdziernika ubiegłego roku podczas gry w piłke doznałem urazu, a mianowicie złamania kostki bocznej w stawie skokowym. Doktor na SOR postanowil wsadzić noge w gips na 6 tyg bez operacji. Niestety po odbytych miesiacach rehabilitacji, stopa nadal boli i nie ma pełnego zakresu ruchu w stawie (ograniczone zgiecie podeszwowe i grzbietowe). Oczywiscie w trakcie leczenia były robiione USG i MR,ktore nic nie wykazały powaznego. Problem trwa do dzis. Prosze o pomoc.

W pana przypadku prawdopodobnie powstały zrosty wewnatrzstawowe to tward tkanka i jesli rehabilitacyjnie nie udało się uzyskać wystarczającej rucomości stopy istnieją wskazania do artroskopowej artrolizy stawu skokowego - czyli uwolnienia stawu z powstałych zrostów
Pozdrawiam