Ból stopy i wędrujące bóle a zdiagnozowana borelioza

Dzień dobry. Mam pytanie od Lipca tego roku boli mnie lewa pięta nie jest to uderzenie bolą mnie stawy kolana i kości piszczelowe czasami są to silne wędrujące bule miałam robione zdjęcie stopy wyszło jakieś dziwne lekarz ortopeda powiedział mi że musiałam ruszyć stopą ale ja wiem że nic takiego nie zrobiłam . i co ja mam teraz zrobić kto mi pomoże przecież byłam prywatnie u lekarza . proszę bardzo niech mi ktoś pomoże błagam. A ja mam zdiagnozowaną boleriozę.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Borelioza może przebiegać pod postacią stawową. Proszę ponownie udać się so ortopedy lub reumatologa.
Pozdrawiam