Ból stopy po usunięci drutów założonych w wyniku operacji haluksów

Witam 24.10.2014 miałam operację haluksa prawej stopy metodą Silver Van Ness z zespoleniem drutami Kischnera. W dniu 08.12.2014 usunięto mi druty. Poza raną która powstała w miejscu w którym znajdowały się druty, odczuwam dość silny ból w stopie przy próbie jej obciążenia. Ból jest na tyle silny, że właściwie uniemożliwia chodzenie. Proszę o info. czy to normalne-druty zostały przez lekarza właściwie wyszarpane, nie chciały wyjść. No i kiedy mogę/powinnam zacząć rehabilitację. Z góry dziękuję.

Witam,
mogło dojść do rozerwania torebki stawowej lub uszkodzenia struktur więzadłowych.
Trusno mi określić czy usuwanie drutów Kirschnera przebiegło prawidłowo.
Powinna Pani silny ból skonsultować z ortopedą, który usuwał druty.