Ból stopy przez 5 miesięcy

Hej mam pytanie. Piec miesiecy temu zle stanelam na zewnetrzna czesc stopy, i dalej mnie boli, robilam przeswietlenie ale zlamania nie bylo, czy przeswietlenie moze sie mylic albo byc bledne, chodze do wizhoterapeuty ale Nic nie pomaga, lekarz ogolny stwierdzil potluczenie i naciagniecie miesnia tylko ogolny lekarz. Co mam robic?

Witam serdecznie
Możliwe,że doszło do skręcenie stawu skokowego jest to jedn z najczęstszych urazów ortopedycznych , niby " banalny" uraz, a niestety może prowadzić do długotrwałego bólu i częstego nawracania urazu. Proponuję fizjoterapia, której celem jest przywrócenie pełnego, bezbólowego zakresu ruchu w stawie i dobrej kontroli równowagi ciała, tak, aby zapobiec nawracaniu urazu.