Ból stopy przy chodzeniu
Od kilku tygodni boli mnie prawa stopa głównie przy chodzeniu. Bol jest prawie na środku stopy (bliżej piety) od wewnątnej strony (lewej). Na zdjęciu rtg pusze ze poza płaskostopia poprzecznego nie znaleziono żadnych innych zmian. Czasami po maści rozgrzewającej na noc, .następnego dnia trochę mniej boli. A później powraca. Czym to może byc spowodowane i jak to leczyć?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Dolegliwości bólowe mogą być spowodowane płaskostopiem, urazem czy sanem zapalnym. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.