Ból stopy z rana i zgrubienie

Witam Mam problem ze stopą. Od kilku miesięcy jak wstawałam rano, to bolało mnie w tej części stopy, gdzie palec łączy się ze stopą. Jest to drugi palec w kolejności od dużego palucha. Najbardziej bolało rano, po rozchodzeniu ból był mniejszy, z tym że zaczęła mnie też boleć stopa w okolicy kostki. Czasem tak bardzo że nie mogłam stanąć na nodze. Ok 3 tygodnie temu urosło mi tam jakieś zgrubienie wielkości ok 1 c. Coś w rodzaju guzka. Bardzo mnie to boli. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza, najlepiej u lekarza ortopedy. Bez badania pacjenta ciężko jest coś więcej radzić. Lekarz musi zobaczyć, zbadać, a dopiero potem można sugerować odpowiednie postępowanie lecznicze.