Ból sutka i zaczerwienienie skóry na piersi

Witam od wczoraj wieczorem boli mnie prawy sutek jak go dotykam czuje guzek który prowadzi do środka piersi. Kolo sutka mam zaczerwienienie bol jest stopniowy boli i zaraz przestaje ale zaraz znowu co to moze byc.

Witam! Opisane objawy mogą być skutkiem urazu lub zapalenia toczącego się w utkaniu sutka. Jeśli będą bardzo dokuczliwe - proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który zastosuje odpowiednie postępowanie. Warto również wykonać usg piersi które w sposób jednoznaczny uwidoczni charakter opisywanych przez Panią zmian.