Ból sutków i jajników a ryzyko ciąży

Witam.Nie współżyje z chłopakiem tylko się ocieramy w majtkach(nie miał mokrych, ani nasienia).W styczniu dostałam tydzien pozniej okres normalny.Jednak w dni płodne tj 28-29 miałam ciągnący śluź i raz troche krwi poleciało.Od tamtej pory bolą mnie sutki ( jak na okres) i mam motylki jakby w jajnikach.Sprawdzałam śluz,wczoraj był lekko lepki przeźroczysty lub biały(mało go jest)a dzis w pochwie jest troszke krwi.Czy moge byc w ciazy?czy to zaburzenia hormonalne?

Lek. Paweł Baljon

witam serdecznie. Najprawdopodobniej jest to wynik wahań hormonalnych. Warto jednak wykluczyć ciążę testem ciążowym.