Ból sutków przy dotykaniu i brak okresu od 4. miesięcy a możliwość ciąży

Dzien dobry mam 21 lat od jakis 2 tyg. przy dotykaniu bolą mnie sutki i nie wiem czemu? nie mam okresu od jakis 4 miesiecy... ale nnie jest to dla mnie nic nowego bo okres potrafie miec nawet co rok... poniewaz mam zespół policystycznych jajników (takie podejzenie) czy mozliwe ze jestem w ciązy?

witam, mimo PCOS nie można wykluczyć ciąży, proponuję zrobić test ciażowy a potem udać się do ginekologa i ew.endokrynologa, nie powinna Pani mieć takich długich przerw w miesiączkowaniu. pozdr