Ból szczęki i problem z połykaniem a wyrwanie dwóch ósemek

Witam, przez 3ost miesiące boli mnie szczęka i ciężko połykać mi pokarm, czasem mam wrażenie, że zaraz zwymiotuje i na siłę połykam slinę, aby temu zapobiec. Czuje też dyskomfort w górnej części nadbrzusza. miesiąc temu wyrwałem 2ósemki.Wykonałem gastroskopie, USG i badania analit. i nie wykazywało nic(jedynie mam podwyższona bilirubinę). Czy ósemki mogą się tak długo leczyć, byłem u stomatologa i według niego też jest wszystko w porządku. Naprawdę mam dość tych objawów. Bardzo proszę o pomoc!

Witam,
Rana po usunięciu zęba może goić się do 6-8 tygodni więc pewnie rany nie są do końca wygojone.Jeśli inne schorzenia zostały wykluczone sugeruję poprosic dentystę o wsparcie farmakologiczne i pomoc w gojeniu rany. Można też kontrolnie wykonać rtg kontrolne okolicy usuniętych zębów, żeby sprawdzić czy nie zostały jakieś fragmenty, które utrudniają gojenie.
Pozdrawiam,
Joanna Rąpała