Ból szczęki po przeskoczeniu w stawie skroniowo-żuchwowym

Witam. Około 2-3 lata temu podczas ziewania przeskoczyła mi szczęka, od tamtego czasu mam z nią problemy, boli, a czasem nawet się blokuje, przez co sprawia trudności w jedzeniu i ogólnie w tym, aby nią ruszyć. Już się z tym męczę, bo do pewnego czasu nie zwracałam na to tak dużej uwagi. Czym jest to spowodowane? Do jakiego lekarza powinnam się udać? Czy są jakieś sposoby, aby złagodzić jakoś te bóle?

Powinna Pani udać się na konsultację do gabinetu stomatologicznego - lekarz dentysta specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń stawu skroniowo - żuchwowego lub chirurg szczękowo - twarzowy.