Ból szyi a drętwienie palców

Witam, od wczoraj godzin wieczornych drętwieją mi place u ręki(mały i serdeczny), dwa dni wcześniej musiałem źle spać gdyz bolała mnie szyja i nie mogłem przez to obracać głowy w lewo bo bolała, dzisiaj przeszło ale końcówki palców nadal drętwieją. I moje pytanie brzmi czy ból który występował u mnie na szyi może mieć coś związanego z drętwieniem palców ?

Witam! Prawdopodobnie obie dolegliwości wynikają ze spania w niewygodnej pozycji. Powinny ustąpić w ciągu kilku dni, gdyby tak się jednak nie stało proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym.