Ból szyi, głowy i zębów po leczeniu obrzęku gardła

dziękuje za odpowiedź w sprawei obrzeku gardla. dolegliwosc ustapila 3 dnia antybiotykoterapii. teraz pozostal mi ból lewej str szyi (nie moge szybkich zwrotow szyja zrobic), boli mnie tez co jakis czas glowa ale jakby tylko po tej jednej str i odczuwam tez ból zębów. czy to dlugo jeszcze potrwa in jest normalnym zjawiskiem czy powinnam to jeszcze gdzies sprawdzic?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej tak, jeżeli jednak objawy nie będą ustępowały proszę zgłosić się do lekarza.