Ból szyi po prawej stronie oraz wynik USG

Witam,od ok 4 mcy męczy mnie ból szyi po prawej stronie. Ból po raz pierwszy poczułam w czasie intensywnego śpiewania. Jednak w badaniu foniatra nie stwierdził nic niepokojącego. Przez 2 tyg byłam na Ibupromie-bez większych efektów. Następnie przeszłam 10 zabiegów jonoforezy na krtań z CaCl2-również bez większej poprawy W USG szyi i tarczycy - w lewym płacie tarczycy stwierdzono zmianę ogniskową hipoechogeniczną, lito-płynną. Poza tym obraz USG szyi-bez zmian. Czym może być spowodowany ten ból?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może konieczne będzie wykonanie konsultacji otolaryngologa lub endokrynologa.