Ból szyi po urazie i prawidłowy wynik RTG

Boli mnie szyja zaczelo sie to na wakacjach na gokartach jak walnelem w bade bylem u chirurga mialem rtg i wszystko bylo ok ale mialem nosic kolnierz ale nieprzestalo bolec wiec znowu udalem sie do lekarza i znowu kazal mi nosic kolnierz ipowiedIal ze to od dojrzewania mam tez problemy z stawami zwiazane z dojrzewaniem. Czy to moze.byc zwiazane z dojrzewaniem ? Czy mam robic jeszcze jakies badania np rezonansalbo isc na rehabilitacje?

Lek. Jacek Ławnicki

Witm!
W opisanej sytuacji warto rozszerzyć diagnostykę o rezonans magnetyczny kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.