Ból ucha po uderzeniu

witam . mam problem z uchem lewym bylem na meczu i przez przypadek zostalem trafiony taka trabka akustyczna w te ucho teraz od 4 dni mam dziwne szumy i troszke gorzej na nie slysze bylem u specjalisty badal mi te ucho poatrzyw w nie ale nic zlego nie zobaczyl kazal mi zrobi c badanie aubiografem lecz ja teraz nie moge tego zrobic bo pracuje moze pani mi jaos doradzi prosze o pomoc dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy się nasilają zdecydowanie proszę nie zwlekać, tylko wykonać zalecone badanie, a następnie ponownie skonsultować się ze specjalistą laryngologiem.