Ból ucha, wyciek ropy i wysoka temperatura po zabiegu

moja corka ma 9 lat,4,5 roku temu miala zabieg,gdyz pogorszyl jej sie sluch(jestesmy w angli-tu nazywaja to Gromit,).od tamtej pory co jakis czas ucho ja bolalo ,lecz do wytrzymania.od 6 mies zaczelo sie dziac gorzej,ciekla ropa z ucha,potworny ból,temperatura- dali antybiotyk,przeszlo.za jakis tydzien,dwa-wraca,bOl ucha,albo paracetamol,albo antyb.nieiewdza dlaczego.miesiac temu wypadl jej gromit z ucha,myslelismy ze wkoncu przestanie cierpiec,niestety,ucho boli dalej,goraczkuje,blagamy o rade,

Trzeba zrobic tomografie komputerową uszu, pobrać wymaz z ropy. 4,5 roku roku nosiła dren? Być moze to gromit jako ciało obce zalegał w uchu środkowym niepotrzebnie tak długo i narobił biedy? Przecież tam są kliniki laryngologii dziecięcej. Jedź tam, może potrzebna jest pilna operacja ucha? Ucho środkowe jest blisko opon mózgowych.