Ból, uczucie ciążenia i pieczenia jądra o operacji laparoskopowej żylaków powrózka nasiennego

Witam! Zauważyłem podobny post do mojego problemu, niestety nie ma wystarczającej odpowiedzi. Miałem w sierpniu operacje laparaskopową żylaków powrózka nasiennego. Po 4 po zabiegu zacząłem odczuwać ból, ciążenie i pieczenie lewego jądra, promieniujące przez pachwinę aż do podbrzusza, towarzyszy mi również ból pleców, kręgosłupa w dolnym odcinku po lewej stronie. Proszę o poradę i pomoc w diagnozię.

Lek. Artur Jeliński Urolog

Niestet musi pan porozmawiac z urologiem ktory pan zbada i porozmaiw ta droga komunukacj nie jest dobra do udzielania konkretych odpowiedzi